Karrier

Víziközmű tervezőmérnök gyakornok – Budapest

2019. október 15.

Keressük a TSPC Csoport budapesti irodájának bővülő csapatába új Víziközmű – tervezőmérnök gyakornok kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

szeretnél Magyarország vezető mérnökirodájában Víziközmű – tervezőmérnök gyakornokként dolgozni,

precízen és felelősségteljesen dolgozol,

fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség.

Feladatok, felelősségi kör:

  • Közreműködés vízellátási és csatornázási létesítmények tervezésében vezető tervező irányítása mellett
  • Önálló szerkesztői és technikusi feladatok ellátása
  • Engedélyezési eljárások nyomonkövetése
  • Altervezőkkel és hatóságokkal történő önálló egyeztetés
  • Mennyiségszámítások készítése
  • Egyéb műszaki adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok – okl. építőmérnök – víziközmű szakirány
  • AutoCAD, Civil 3D és C+I tervezőprogram ismerete és használata
  • Jó szervezőkészség, kreativitás, önálló munkavégzés
  • Közműtervek értelmezése és olvasása
  • Közműhálózatok és szolgáltatók ismerete
  • Közműtervezésben szerezett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelenthet
  • aktív Microsoft Office ismeretek (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • alaposság és precizitás, lojalitás
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók

Amit kínálunk:

  • kollégáink munkáját versenyképes bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • cégünk örömmel áldoz a professzionális irodai felszereltség kialakítására, az igényes munkakörnyezet megteremtésére
  • kollégáinknak hosszú távú, kiszámítható jövőképet és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • támogatjuk a továbbképzéseken való részvételt és a nyelvtanulást
  • biztosítjuk az irodai gyümölcsöt, a kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom