Karrier

Vállalkozási asszisztens – Budapest

2019. szeptember 30.

Keressük a TSPC Csoport budapesti irodájának bővülő csapatába új vállalkozási asszisztens kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

szeretnél Magyarország vezető mérnökirodájában vállalkozási asszisztensként dolgozni,

precízen és felelősségteljesen dolgozol,

fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség.

Feladatok, felelősségi kör:

  • vállalkozási- és közbeszerzési csoport munkájának támogatása
  • általános adminisztratív és operatív feladatok ellátása
  • dokumentumok, ajánlatok összeállításában való részvétel
  • elektronikus és papír alapú iktatás, levelezés, dossziék és iratok rendszerezése
  • nyilvántartások, kimutatások készítése és vezetése
  • kapcsolattartás más szervezeti egységekkel és a cég partnereivel
  • vendégek fogadása, tárgyaló előkészítése, postai ügyintézés
  • egyéb irodai munkák

Elvárások:

  • magas szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel)
  • önálló munkavégzés
  • alaposság és precizitás, lojalitás

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • ECDL-vizsga
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői rutin
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kollégáink munkáját versenyképes bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • cégünk örömmel áldoz a professzionális irodai felszereltség kialakítására, az igényes munkakörnyezet megteremtésére
  • kollégáinknak hosszú távú, kiszámítható jövőképet és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • támogatjuk a továbbképzéseken való részvételt és a nyelvtanulást
  • biztosítjuk az irodai gyümölcsöt, a kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom