Karrier

Úttervező mérnök – Budapest

2020. május 29.

Keressük a TSPC Csoport budapesti irodájának bővülő csapatába új úttervező kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

szeretnél Magyarország vezető mérnökirodájában úttervezőként dolgozni,

precízen és felelősségteljesen dolgozol,

fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség.

Feladatok, felelősségi kör:

  • vázlattervek készítése
  • engedélyezési és kiviteli tervek készítése
  • tervek ellenőrzése, javítása, rajzok elkészítése, rendszerezése
  • kivitelező által az építés során felmerült műszaki problémák tervezői felülvizsgáltatása
  • tervezéshez kötődő szöveges, illetve számítási munkarészek elkészítése
  • projektekhez kötődő adminisztratív feladatok elvégzése
  • vállalatirányítási rendszer használata
  • helyszíni mérések elvégzése
  • mennyiségi kimutatások készítése
  • projektek műszaki előkészítése

Elvárások:

  • AutoCAD tervező program felhasználói szintű ismerete, AutoCAD Civil program ismerete, abban való modellezés előnyt jelent
  • Microsoft programok felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)
  • építőmérnök felsőfokú diploma
  • KÉ-K – Közúti építmények tervezése kamarai jogosultság megléte

Előnyt jelent:

  • Úttervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • AutoCAD modellezésben szerzett tapasztalat
  • Infrastruktúra szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • kollégáink munkáját versenyképes bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • cégünk örömmel áldoz a professzionális irodai felszereltség kialakítására, az igényes munkakörnyezet megteremtésére
  • kollégáinknak hosszú távú, kiszámítható jövőképet és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • támogatjuk a továbbképzéseken való részvételt és a nyelvtanulást
  • biztosítjuk az irodai gyümölcsöt, a kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest vagy Győr

Elfogadom
Megoldásokat szállítunk - otthonról is!

Köszönjük munkavállalóinknak és partnereinknek, hogy lehetővé tették, hogy cégünk, a TSPC egy gyors átállás után, megteremtve a munkavégzés személyi és tárgyi feltételeit, változatlan lendülettel folytathatja a munkát.

A TSPC számára prioritás a munkatársak biztonsága és egészsége, a jelenlegi nehéz helyzetben pedig fontosnak tartottuk, hogy közösségként gondolkozva, egymásért is tegyünk - döntéseink ezt szem előtt tartva születtek meg.

Hiszünk benne, hogy az új munkakörnyezet új nézőpontot, ötleteket és friss energiákat jelent majd - továbbra is szakértelemmel és dinamikus csapattal kísérve megrendelőinket az ötlettől a megvalósulásig.