Karrier

Tűzvédelmi gyakornok – Budapest

2020. október 15.

Keressük a TSPC Csoport budapesti irodájának bővülő csapatába új tűzvédelmi mérnök gyakornok kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

  • szeretnél Magyarország vezető mérnökirodájában tűzvédelmi mérnök gyakornokként dolgozni
  • precízen és felelősségteljesen dolgozol
  • fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség

Feladatok, felelősségi kör:

  • tervezett épületek tűzvédelmi terveinek kidolgozása
  • számítógépes programokban való munkavégzés
  • dokumentálás

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tűzvédelmi/építőmérnöki tanulmányok
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti 20 óra munka vállalása
  • alaposság és precizitás
  • felelősségteljes munkavégzés
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók.
  • CAD programokban való haladó szintű jártasság.

Előnyt jelent:

  • számítógépes ismeretek: ArchiCAD, AutoCAD, Pyrosim, Pathfinder
  • több szemeszteres tanulmányok tűzvédelem területén
  • tűzvédelem területén végzett munka.

Amit kínálunk:

  • gyakornokaink munkáját versenyképes bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • cégünk örömmel áldoz a professzionális irodai felszereltség kialakítására, az igényes munkakörnyezet megteremtésére
  • kollégáinknak hosszú távú, kiszámítható jövőképet és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • biztosítjuk az irodai gyümölcsöt, a kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Köszönjük, megkaptuk a jelentkezésed. Amennyiben szakmai anyagod megfelel a pozíció elvárásainak két héten belül felvesszük veled a kapcsolatot.
Elfogadom
Megoldásokat szállítunk - otthonról is!

Köszönjük munkavállalóinknak és partnereinknek, hogy lehetővé tették, hogy cégünk, a TSPC egy gyors átállás után, megteremtve a munkavégzés személyi és tárgyi feltételeit, változatlan lendülettel folytathatja a munkát.

A TSPC számára prioritás a munkatársak biztonsága és egészsége, a jelenlegi nehéz helyzetben pedig fontosnak tartottuk, hogy közösségként gondolkozva, egymásért is tegyünk - döntéseink ezt szem előtt tartva születtek meg.

Hiszünk benne, hogy az új munkakörnyezet új nézőpontot, ötleteket és friss energiákat jelent majd - továbbra is szakértelemmel és dinamikus csapattal kísérve megrendelőinket az ötlettől a megvalósulásig.