Karrier

Tartószerkezeti műszaki rajzoló – Budapest

2019. március 14.

Feladatok, felelősségi kör:

  • tartószerkezeti tervezési feladatokban való közreműködés
  • statikai tervdokumentációk előállítása, összeállítása
  • vázlattervek, engedélyezési- és kiviteli tervek készítése
  • tervek ellenőrzése, javítása, rajzok elkészítése, rendszerezése
  • a projektekhez kötődő adminisztratív feladatok elvégzése
  • szükség esetén helyszíni felmérések elvégzése
  • közreműködés a projektek műszaki előkészítésében

Elvárások:

  • jártasság a Nemetschek program használatában

Előnyt jelent:

  • magasépítési tervezési projektekben szerzett tapasztalat
  • ArchiCAD program legalább alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és juttatások
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom