Karrier

Tartószerkezeti műszaki rajzoló gyakornok – Budapest

2020. április 03.

Lenne kedved kipróbálni magad Magyarország vezető mérnökirodájában?

Szívesen dolgoznál tapasztalt kollégáink mellett az ország legnagyobb, folyamatban lévő projektjein?

Érdekel a nagyberuházások világa, szívesen látnál rá komplex munkafolyamatokra és lennél egy dinamikus csapat tagja?

Feladatok:

  • tartószerkezeti tervezési feladatokban való közreműködés
  • statikai tervdokumentációk előállítása, összeállítása
  • vázlattervek, engedélyezési- és kiviteli tervek készítése
  • a projektekhez kötődő adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • alaposság, megbízhatóság és lojalitás
  • új kihívások és folyamatos tanulás és feljődés iránti ambíciók

Előnyt jelent:

  • magasépítési tervezési projektekben szerzett tapasztalat
  • ArchiCAD program legalább alapfokú ismerete
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • leendő kollégáink munkáját versenyképes bérrel köszönjük meg
  • fiatal csapattagjainknak is biztosítjuk az önálló, felelős munkavégzés lehetőségét
  • cégcsoportunk portfoliójában érdekes és változatos projektek szerepelnek (sportlétesítmények, szállodák, műemlék felújítások, magán villák, stb.)
  • cégünk örömmel áldoz a professzionális mérnöki irodai felszereltség kialakítására, az igényes munkakörnyezet megteremtésére
  • biztosítjuk az irodai gyümölcsöt, a kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom
Megoldásokat szállítunk - otthonról is!

Köszönjük munkavállalóinknak és partnereinknek, hogy lehetővé tették, hogy cégünk, a TSPC egy gyors átállás után, megteremtve a munkavégzés személyi és tárgyi feltételeit, változatlan lendülettel folytathatja a munkát.

A TSPC számára prioritás a munkatársak biztonsága és egészsége, a jelenlegi nehéz helyzetben pedig fontosnak tartottuk, hogy közösségként gondolkozva, egymásért is tegyünk - döntéseink ezt szem előtt tartva születtek meg.

Hiszünk benne, hogy az új munkakörnyezet új nézőpontot, ötleteket és friss energiákat jelent majd - továbbra is szakértelemmel és dinamikus csapattal kísérve megrendelőinket az ötlettől a megvalósulásig.