Karrier

Szenior épületszerkezeti tervező – Budapest

2019. március 05.

Feladatok, felelősségi kör:

  • a projekten alá beosztott épületszerkezeti tervezők munkájának irányítása, felügyelete és ellenőrzése
  • az egyedileg meghatározott munkavégzési határidők betartása és betartatása az irányítása alatt álló épületszerkezeti tervezőkkel
  • koncepciótervek, vázlattervek engedélyezési- és kiviteli tervek épületszerkezeti munkarészeinek feldolgozása a projekten fölé beosztott vezető épületszerkezeti tervező irányítása és ellenőrzése mellett:
    • épületszerkezeti részlettervek készítése
    • épületszigetelési tervek készítése
    • rétegtervi kiírás készítése
    • épületszerkezeti műszaki leírás készítése
  • szakmai együttműködés a projektteamben résztvevő építész és mérnök szakági társtervezőkkel

Elvárások:

  • MSc építészmérnöki végzettség
  • legalább 3 év, épületszerkezeti tervezés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • alaposság, precizitás, jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíció
  • ArchiCAD (lehetőleg v. 21) felhasználói szintű kezelése
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és juttatások
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok (műemlék felújítások, sportlétesítmények, szállodák, magán villák, stb.)
  • professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség vázlattervtől a kivitelezésig
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom