Karrier

Projektvezető építész – Komárno

2020. október 15.

Keressük a TSPC Csoport budapesti irodájának bővülő csapatába új projektvezető építész kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

szeretnél Magyarország vezető mérnökirodájában dolgozni,

precízen és felelősségteljesen dolgozol,

fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség,

szívesen, aktívan, de a háttérben dolgozol.

Feladatok, felelősségi kör:

  • Építész tervezési/projektvezetési feladatok önálló munkavégzése
  • projektvezető építész kollégákkal és BIM vezetőkkel való együttműködés
  • Vázlattervek, engedélyezési és kiviteli tervek készítése, 3D-s modell alapú tervezés, időbeli ütemezhetőségének vizsgálata, kivitelezési fázisainak lekövetése
  • folyamatos tervezői kommunikáció és csapatmunka

Elvárások:

  • MSc építészmérnöki / építész végzettség
  • ArchiCAD (lehetőleg v. 21) magas szintű kezelése
  • projektvezetésben való jártasság
  • alaposság és precizitás, lojalitás
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók
  • Szakmai gyakorlat 5 év építészeti tervezés területén
  • magyar, angol, szlovák nyelvek közül legalább kettőnek a szakmai szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, teljes munkabérrel bejelentett jogviszony
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok (műemlék felújítások, sportlétesítmények, szállodák, magán villák, stb.)
  • professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség vázlattervtől a kivitelezésig
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: Komárno

Köszönjük, megkaptuk a jelentkezésed. Amennyiben szakmai anyagod megfelel a pozíció elvárásainak két héten belül felvesszük veled a kapcsolatot.
Elfogadom
Megoldásokat szállítunk - otthonról is!

Köszönjük munkavállalóinknak és partnereinknek, hogy lehetővé tették, hogy cégünk, a TSPC egy gyors átállás után, megteremtve a munkavégzés személyi és tárgyi feltételeit, változatlan lendülettel folytathatja a munkát.

A TSPC számára prioritás a munkatársak biztonsága és egészsége, a jelenlegi nehéz helyzetben pedig fontosnak tartottuk, hogy közösségként gondolkozva, egymásért is tegyünk - döntéseink ezt szem előtt tartva születtek meg.

Hiszünk benne, hogy az új munkakörnyezet új nézőpontot, ötleteket és friss energiákat jelent majd - továbbra is szakértelemmel és dinamikus csapattal kísérve megrendelőinket az ötlettől a megvalósulásig.