Karrier

Projektmenedzser – Budapest

2019. június 24.

Keressük a TSPC Csoport budapesti irodájának bővülő csapatába új projektmenedzser kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

szeretnél Magyarország vezető mérnökirodájának csapattagjaként az ország legnagyobb projektjein részt venni,

önálló munkavégzéssel, precízen, felelősségteljesen dolgozol,

fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség.

Feladatok, felelősségi kör:

  • projektek teljes körű felügyelete, a projekt-csapat irányítása
  • kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, társtervezőkkel, kivitelezőkkel
  • költségkalkulációk, ütemtervek elkészítése, becslése
  • közreműködés az engedélyek beszerzésében, a hatósági folyamatok eljárásaiban
  • szerződésben vállaltak teljesítésének ellenőrzése
  • kockázatkezelés, minőségbiztosítás, változásmenedzsment
  • a vállalat saját projektirányítási rendszerének megismerése és használata

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (építő- vagy építészmérnöki) végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett gyakorlat, szakmai alapok ismerete
  • jó szervező- és kommunikációs készség, proaktív attitűd
  • jártasság projekt menedzsment (pl. MS Project) és CAD szoftverek használatában
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • generáltervezésben / Beruházás lebonyolításban / Műszaki ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • kiváló szervezőkészség
  • tervezői vagy műszaki ellenőri jogosultság
  • angol és/vagy német szakmai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • kollégáink munkáját versenyképes bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • cégcsoportunk portfoliójában érdekes és változatos projektek szerepelnek (sportlétesítmények, szállodák, műemlék felújítások, magán villák, stb.)
  • professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet
  • kollégáinknak hosszú távú, kiszámítható jövőképet és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • támogatjuk a továbbképzéseken való részvételt és a nyelvtanulást
  • biztosítjuk az irodai gyümölcsöt, a kávét, a céges telefont és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom