Karrier

Épületvillamossági tervező – Budapest

2019. május 13.

Feladatok, felelősségi kör:

  • erősáramú hálózatok tervezése
  • installációs rendszerek tervezése
  • épületautomatikai rendszerek szinkronizálása
  • kapcsolattartás a társtervezőkkel, kivitelező alvállalkozókkal

Elvárások:

  • erősáramú szakirányú végzettség (előny)
  • épületvillamossági tervezési tapasztalat (világítástechnika, gépészeti automatika, villamosenergia elosztás, esetleg gyengeáramú tervezés)
  • installációs rendszerek tervezése, 0,4 kV feszültségszinten
  • szakmai és jogi ismeretek
  • AutoCAD ismeret
  • alaposság, precizitás és lojalitás
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, teljes munkabérrel bejelentett jogviszony
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok (műemlék felújítások, sportlétesítmények, szállodák, magán villák, stb.)
  • professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet Budapest belvárosában
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is
  • energikus, barátságos csapat, kiváló kollégák
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom