Karrier

Épületinformációs tervező – Budapest

2019. május 28.

Feladatok, felelősségi kör:

  • 3D-s modell alapú tervezés koncepciótervtől a kivitelezésig, komplex BIM feldolgozás
  • 3D-s műszaki dokumentációk ütköztetése, javítási javaslatok megtétele
  • építész tervezési feladatok elvégzése (önálló munkavégzéssel)
  • műszaki tervek ellenőrzése, javítása, rajzok elkészítése, rendszerezése
  • projektvezető építész kollégákkal és BIM vezetőkkel való együttműködés
  • folyamatos tervezői és szakági kommunikáció és csapatmunka

Elvárások:

  • minimum BSc építészmérnöki / építész végzettség
  • ArchiCAD 21 haladó szintű ismerete
  • alaposság, precizitás és lojalitás
  • szakmai alapok ismerete
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók

Előnyt jelent:

  • érvényes BIM menedzseri jogosultság
  • ArchiCAD 22 haladó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és juttatások
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok (sportlétesítmények, szállodák, műemlék felújítások, magán villák, stb.)
  • professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: Budapest

Elfogadom