Karrier

Épületgépész projektmenedzser – Budapest

2020. november 09.

Keressük a TSPC Csoport budapesti irodájának bővülő csapatába új épületgépész projektmenedzser kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

szeretnél Magyarország vezető tervező- és mérnökirodájában épületgépész projektmenedzserként dolgozni,

precízen és felelősségteljesen látod el a feladataidat,

fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség.

Feladatok, felelősségi kör:

  • A projektek teljes körű felügyelete, a projekt-csapat irányítása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, társtervezőkkel, kivitelezőkkel
  • Költségkalkulációk, ütemtervek elkészítése, becslése
  • Közreműködés az engedélyek beszerzésében, a hatósági folyamatok eljárásaiban
  • A szerződésben vállaltak teljesítésének ellenőrzése
  • Kockázatkezelés, minőségbiztosítás, változásmenedzsment
  • A vállalat saját projektirányítási rendszerének megismerése és használata

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú épületgépész mérnöki végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett 3 év gyakorlat, szakmai alapok ismerete
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, proaktív attitűd
  • Jártasság projektmenedzsment (pl. MS Project) és CAD szoftverek használatában
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Projektmenedzseri végzettség, vagy szakmai gyakorlat
  • Angol és/vagy német szakmai nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Jó munkahelyi infrastruktúra.
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok (műemlék felújítások, sportlétesítmények, szállodák, magán villák, stb.)
  • Professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet.
  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák.
  • Továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: Budapest

Köszönjük, megkaptuk a jelentkezésed. Amennyiben szakmai anyagod megfelel a pozíció elvárásainak két héten belül felvesszük veled a kapcsolatot.
Elfogadom
Megoldásokat szállítunk - otthonról is!

Köszönjük munkavállalóinknak és partnereinknek, hogy lehetővé tették, hogy cégünk, a TSPC egy gyors átállás után, megteremtve a munkavégzés személyi és tárgyi feltételeit, változatlan lendülettel folytathatja a munkát.

A TSPC számára prioritás a munkatársak biztonsága és egészsége, a jelenlegi nehéz helyzetben pedig fontosnak tartottuk, hogy közösségként gondolkozva, egymásért is tegyünk - döntéseink ezt szem előtt tartva születtek meg.

Hiszünk benne, hogy az új munkakörnyezet új nézőpontot, ötleteket és friss energiákat jelent majd - továbbra is szakértelemmel és dinamikus csapattal kísérve megrendelőinket az ötlettől a megvalósulásig.