Karrier

Építész tervező – Győr

2018. november 09.

Feladatok, felelősségi kör:

  • építész tervezési feladatok elvégzése (önálló munkavégzéssel)
  • projektvezető építész kollégákkal és adott esetben BIM vezetőkkel való együttműködés
  • vázlattervek, engedélyezési és kiviteli tervek készítése, 3D-s modell alapú tervezés, komplex BIM feldolgozás
  • folyamatos tervezői kommunikáció és csapatmunka

 Elvárások:

  • MSc építészmérnöki / építész végzettség
  • ArchiCAD (lehetőleg v. 21) felhasználói szintű kezelése
  • szakmai alapok ismerete
  • alaposság és precizitás, lojalitás
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók
  • szakmai gyakorlat 3 év építészeti tervezés területén

 Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és juttatások
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok (műemlék felújítások, sportlétesítmények, szállodák, magán villák, stb.)
  • professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú kiszámítható jövőkép, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség vázlattervtől a kivitelezésig
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: Győr

Elfogadom