Karrier

Építész tervező – Győr

2019. július 03.

Keressük a TSPC Csoport győri irodájának bővülő csapatába új építész tervező kollégánkat!

Örömmel várunk, ha

szeretnél Magyarország vezető mérnökirodájának csapattagjaként az ország legnagyobb projektjein részt venni,

önálló munkavégzéssel, precízen, felelősségteljesen dolgozol,

fontos számodra a modern munkakörnyezet és a folyamatos tanulási lehetőség.

Feladatok, felelősségi kör:

  • Építész tervezési feladatok elvégzése (önálló munkavégzéssel)
  • projektvezető építész kollégákkal és adott esetben BIM vezetőkkel való együttműködés
  • Vázlattervek, engedélyezési és kiviteli tervek készítése, 3D-s modell alapú tervezés, komplex BIM feldolgozás
  • folyamatos tervezői kommunikáció és csapatmunka

 Elvárások:

  • MSc építészmérnöki / építész végzettség
  • ArchiCAD (lehetőleg v. 21) felhasználói szintű kezelése
  • szakmai alapok ismerete
  • alaposság és precizitás, lojalitás
  • új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók
  • Szakmai gyakorlat 3 év építészeti tervezés területén

Amit kínálunk:

  • kollégáink munkáját versenyképes bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • fiatal csapattagjainknak is biztosítjuk az önálló, felelős munkavégzés lehetőségét
  • cégcsoportunk portfoliójában érdekes és változatos projektek szerepelnek (sportlétesítmények, szállodák, műemlék felújítások, magán villák, stb.)
  • cégünk örömmel áldoz a professzionális mérnöki irodai felszereltség kialakítására, az igényes munkakörnyezet megteremtésére
  • kollégáinknak hosszú távú, kiszámítható jövőképet és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • támogatjuk a továbbképzéseken való részvételt és a nyelvtanulást
  • biztosítjuk az irodai gyümölcsöt, a kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Győr

Elfogadom